WWW.PITAGORAS.KGB.PL jest to serwis internetowy o wielkim matematyku PITAGORASIE. Celem strony jest uświadomienie na czym polega wzór Pitagorasa i przedstawienie kilku dowodów na to twierdzenie. Kiedy już zrozumiesz wzór to mamy dla Ciebie zadania w których możesz sprawdzić swoją wiedzę. Dziękujemy-zespół pitagoras.kgb.pl

Objaśnienie funkcji:
W prawym górnym rogu strony widoczna jest skrzynka-możesz przez tą funkcję skontaktować się z autorem strony-zadać mu pytanie lub składać uwagi dotyczące strony.
Po prawo możemy zauważyć 2 ikonki-dodaj do ulubionych-przez tą funkcję możemy dodać stronę do ulubionych, oraz ustaw jako startową-przy uruchomieniu przeglądarki strona będzie się otwierała jako pierwsza.
Nad sondą umieszczony jest licznik-pokazuje on ile osób weszło już na www.pitagoras.kgb.pl
Następną funkcją jest właśnie sonda. Dzięki niej wiemy ile statystycznie osób rozumie twierdzenie Pitagorasa chcąc zobaczyć wyniki sondy klikamy na "Zobacz wyniki".
Z drugiej strony jest menu aktualnie jesteś na "Stronie głównej", klikając na "Pitagoras"wyświetla nam się Jego życiorys.W dziale "Dowód twierdzenia" i "Twierdzenie Pitagorasa" dokładnie opisane są te dwie rzeczy. Niżej umieszczone są zadania dla sprawdzenia wiedzy z danego tematu. Następną funkcją jest "Księga gości" w niej możemy wyrazić zdanie na temat strony. W dziale "Linki" mamy odnośniki do stron internetowych. Chcąc dowiedzieć się o autorach strony klikamy na "Webmasterzy". Uwaga nowość na stronie umieściłem czt na którym możemy podyskutować o twierdzniu Pitagorasa
Dziękujemy za odwiedzenie strony- pitagoras.kgb.plZAPRASZAMY !!!